Vodafone’dan İkinci Bahar Teklifleri

Vodafone sadece gençlerin değil orta yaş kullanıcıların da operatörü olmak konusunda iddialı. 55 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirdiği, İkinci Bahar Teklifleri ile mobil teknolojilerin gücünü genç yaşlı herkese ulaştıracağını açıkladı.

Vodafone, dijital dönüşüm hedefi doğrultusunda uygulamaya koyduğu ‘İkinci Bahar Teklifleri’ kampanyası ile 55 yaş ve üstündeki kullanıcıları da mobil teknolojiler ile buluşturacak. Vodafone yaptığı açıklamada; Akıl Küpü Tarifelere ek olarak sunduğu bol internetli ‘İkinci Bahar Teklifleri’, ücretsiz Facebook ve Twitter kullanımı, tarifeye ek Vodafone’lularla 2 bin dakika konuşma hakkı sunarken aynı zamanda ‘Ücretsiz Akıllı Durma Özelliği’ ile faturaları kontrol altında tutacağı bildirildi. Ayrıca 55 yaş ve üstündeki herkes, teklif kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’ndeki özel danışmanlardan ücretsiz teknolojik destek alma imkânına sahip olacak.

Ayrıca ‘İkinci Bahar Teklifleri’ kullanıcıları haber ve hava durumu servislerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Uygun fiyat avantajı ile son model akıllı telefonlara sahip olma imkânın da sağlanacağı kampanyada kullanıcıların sevilen markaların özel indirimlerinden de yararlanabilecekleri kaydedildi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye’de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Şimdi de 55 yaş ve üstündeki kullanıcıların tüm teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital dönüşümün avantajlarından yararlanmalarını sağlamak hedefiyle kapsamlı bir teklifi hayata geçiriyoruz. Bol internet ve dakika içeren ‘İkinci Bahar Teklifleri’ ile onlara sevdikleriyle ister konuşma, ister internetten görüntülü görüşme imkanı sunuyoruz. Üstelik bunları yaparken, teknolojiyi nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri için özel danışmanlardan teknoloji ile ilgili her konuda destek almalarını sağlıyoruz. Diğer yandan fatura aşımından yakınan 55 yaş ve üstündeki abonelerimiz, teklif kapsamındaki ‘Ücretsiz Akıllı Durma Özelliği’ ile fatura kaygısı yaşamadan mobil iletişimlerini rahatlıkla sürdürebilecekler. Tüm bunlara ek olarak, özel indirimlerle ve uygun fiyatlarla son model akıllı telefonlara sahip olma fırsatı sağlıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Ayrıca; 55 yaş ve üzeri aboneleri için yeni bir portföy oluşturan Vodafone’un, kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik yeni fırsatlar ve hediyeler sunacağı açıklanırken, bu fırsatların ilkinin Kasım ayında 55 yaşını bitiren abonelerinin doğum günlerini kahve ve pasta hediye ederek kutlayacakları bildirildi.

 

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.