Vodafone Red Tarifeleri, Telefonpaketleri.com’da

Vodafone ailesinin en çok tercih edilen tarifelerinden biri olan Vodafone Red Tarifeleri mobil servis kullanıcılarına bir çok hizmet sunuyor. Mevcut Vodafone kullanıcıları Red Tarifeleri başlığı altında yer alan dört farklı tarifeyi hem kontratlı hem de kontratsız seçenekleri ile seçebilirler.

Yeni Red 10

Yeni Red 10 tarifesi kullanıcılarına 10 GB internetin yanı sıra her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak, Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı veriyor. Yeni Red 10’un kontratlı hizmet bedeli 69 TL iken kontratsız bedeli 80 TL.

Red 10

Red 10 tarifesi kullanıcılarına 10 GB internetin yanı sıra her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı veriyor. Ayrıca Video Pass özelliği ile YouTube ve İzlesene, Müzik Pass özelliği ile Spotify, Karnaval.com, Power FM, İletişim Pass ile WhatsApp, Vodafone Caller+ ve Facebook Messanger yazışmaları, sesli ve görüntülü aramaları internet kotanızdan harcamaz. İnternet paketiniz tükenmeden bu uygulamaları kullanmayı sürdürebilirsiniz. Red 10’un kontratlı fiyatı 59 TL iken kontratsız fiyatı 70 TL.

Red 15

Red 15 tarifesi kullanıcılarına 15 GB internetin yanı sıra her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı veriyor. Ayrıca Video Pass özelliği ile YouTube ve İzlesene, Müzik Pass özelliği ile Spotify, Karnaval.com, Power FM, İletişim Pass ile WhatsApp, Vodafone Caller+ ve Facebook Messanger yazışmaları, sesli ve görüntülü aramalarda, Sosyal Pass ile Facebook, Instagram ve Twitter ağlarını kullanırken internet kotanızdan harcamaz. İnternet paketiniz tükenmeden bu uygulamaları kullanmayı sürdürebilirsiniz. Red 15’in kontratlı fiyatı 79 TL iken kontratsız fiyatı 90 TL.

Red 20

 

Red 20 tarifesi kullanıcılarına 20 GB internetin yanı sıra her yöne 4000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı veriyor. Ayrıca Video Pass özelliği ile YouTube ve İzlesene, Müzik Pass özelliği ile Spotify, Karnaval.com, Power FM, İletişim Pass ile WhatsApp, Vodafone Caller+ ve Facebook Messanger yazışmaları, sesli ve görüntülü aramalarda, Sosyal Pass ile Facebook, Instagram ve Twitter ağlarını kullanırken internet kotanızdan harcamaz. İnternet paketiniz tükenmeden bu uygulamaları kullanmayı sürdürebilirsiniz. Red 20’nin kontratlı fiyatı 99 TL iken kontratsız fiyatı 110 TL.

 

Vodafone Red Tarifeleri, Telefonpaketleri.com’da ve Vodafone bayilerinde sizleri bekliyor.

 

 

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.