Vodafone Galaktik paketler ile geliyor

Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Vodafone, gençlik markası Vodafone Freezone ile Star Wars serisine sponsor oluyor. Bu sponsorluk sayesinde Vodafone, Freezone üyesi kullanıcılarına adlarını Star Wars’tan alan yeni Galaktik paketler sunuyor.

Vodafone Freezone gençlerin kalbini fethetmeye devam ediyor. Bir klasik olan Star Wars’ın yeni filmi için hazırladığı paketleri Vodafone Freezone kullanıcılarına sunacak olan Vodafone ayrıca kullanıcılarına ücretsiz sinema biletleri ve çekilişle binlerce farklı hediye kazanma şansı sunuyor. Serinin son filmi olan Star Wars Anthology: Rogue One için piyasa sunulacak yeni paketlerin adları ise Galaktik.

Sadece Vodafone’lulara özel getirilen ve çekilişle dağıtılacak Star Wars aksesuarlarını kazanma fırsatı sunan Galaktik paketler, çekiliş sonucunda filmin çekildiği Orlando’daki Hollywood Walt Disney Stüdyoları’nı ziyaret etme şansı da sağlıyor. 5 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıma sunulan paketler, Star Wars hayranlarının gücü hiç tükenmesin diye tarifeye ek 500 MB ile 2 GB arasında internet kullanım hakkı tanıyor. Vodafone bununla birlikte abonelerine 10 adet PlayStation 4, 500 adet Powerbank şarj cihazı, 1.000 adet USB ve 5.000 adet telefon kılıfından bir veya birkaçını kazanma şansı tanınıyor. Galaktik S paketi 1, Galaktik M paketi 2, Galaktik L paketi ise çekilişe 3 kez katılma hakkı sağlıyor. Galaktik paketler, tarifeye ek 5 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıma sunulurken, “Galaktik S” 500 MB internet ve 1 kez çekilişe katılma hakkı, “Galaktik M” 1 GB internet, 1 adet hediye sinema bileti ve 2 kez çekilişe katılma hakkı sunuyor. “Galaktik L” ise 2 GB internet, 1 adet hediye sinema bileti ve 3 kez çekilişe katılma hakkı veriyor.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.