Vodafone FreeZone Festivali Teoman, MFÖ ve Kalben’i gençlerle buluşturuyor

Vodafone’un gençlik kulübü FreeZone, düzenleyeceği festivalde Teoman, MFÖ ve Kalben ile gençlerin kalbini fethedecek.  Vodafone FreeZone Festivali 10 Aralık’ta İstanbul’da.

Vodafone FreeZone Festivali bu yıl da gençleri coşturacak. Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan festivalin organizasyonunu Atlantis Yapım üstlenmiş durumda. Festivalin İstanbul ayağı, Türkçe rock müziğin eskimeyen ismi Teoman ve kült grup MFÖ’yle gerçekleşecek. Ayrıca son zamanlarda sözleri ve besteleriyle çok konuşulan isimlerden biri olan Kalben’i de gençlerle buluşturuyor. Bu harika geceyi yaşamak fırsatını kaçırmak istemeyen gençler Vodafone’un FreeZone’lulara sunduğu sınırlı sayıdaki ‘1 bilet alana 1 bilet hediye’ avantajıyla Biletix’ten satın alabilirler.

Festivalde Türkçe Rock müziğin eskimeyen ismi Teoman, ‘Papatya’, ’17’, ‘Sus Konuşma’, ‘Uykusuz Her Gece’, ‘Kardelen’, ‘Paramparça’, ‘Renkli Rüyalar Oteli’ şarkıları seslendirecek. MFÖ ise ‘Sarı Laleler’ ‘Yandım Yandım’ ‘Benim Hala Umudum Var’ ‘Psikopat’ ‘Olduramadım’ ‘Ali Desidero’ gibi şarkılarıyla FreeZone’luları coşturacak. Söz ve besteleriyle bu yılın çok konuşulan seslerinden Kalben de ‘Saçlar’, ‘Haydi Söyle’, ‘Çorap’ gibi şarkılarını seslendirecek.

Vodafone FreeZone ile hedeflerinin gençlere özgürlük alanı yaratmak olduğunu söyleyen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal sözlerine şöyle devam etti; “Bu hedef doğrultusunda sinema, festival ve konser biletleri ile eğitim, giyim, yemek, seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesini hafifletiyor, onların gençliklerini özgürce yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Müziğin gençleri bir araya getiren, kendilerini özgürce ifade etmelerini sağlayan en önemli araçlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de Vodafone FreeZone ile yüz binlerce genci, müziğin dev isimleri ile buluşturan organizasyonlara imza atıyoruz. Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması ile 81 ildeki binlerce müzisyen gence seslerini duyurabilecekleri bir platform sunuyoruz. Dünyanın önde gelen online müzik platformu Spotify ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile Vodafone FreeZone’luların 30 milyon yerli ve yabancı şarkıya tarifelerine ek uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz konser turnelerinin sayısı 100’ü aşarken 1 milyonu aşkın gence de ulaşmamızı sağladı. Bu yıl 10 Aralık tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleştireceğimiz Vodafone FreeZone İstanbul Konseri güzel bir sürprize de sahne olacak. Teoman ve MFÖ’nün yanı sıra akustik performansları ve farklı sesiyle son dönemde herkesin dikkatini çeken Kalben’i de gençlerle buluşturuyoruz. Üstelik Vodafone FreeZone’lular sınırlı sayıdaki ‘bir bilet alana bir bilet hediye’ avantajıyla etkinliğe katılabilecek. Vodafone FreeZone sponsorluğunda müziğin sevilen isimlerini Türkiye’nin birçok şehrinde gençlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm gençleri Vodafone FreeZone’un özgürlüklerle dolu dünyasına davet ediyoruz”

Mottosu “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” olan Vodafone FreeZone, Vodafone kullanıcısı 25 yaş ve altındaki gençlere sesleniyor. Unutmayın; “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa”.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.