Cihazlar – Cihaz Yardımı – Windows

Her ne kadar yaygınlığı Android ve IOS işletim sistemleri kadar yaygın olmasa da Windows işletim sistemini kullanan cihazlar da bulunuyor. Bu nedenle Telefonpaketleri.com size cihazınızla ilgili kullanım desteği sağlamaktadır.

Uygulama İpuçları

Windows uygulamaları Store içerisinde yer alıyor ancak her gün Store’a ortalama yüzlerce yeni uygulama ekleniyor. Telefonpaketleri.com size yardımcı olmak için en çok ihtiyaç duyacağınız uygulamaları sıraladı.

Bluetooth Eşleştirme

İnternet bağlantısı olmaksızın paylaşım yapabilmeyi sağlayan Bluetooth teknolojisinden yararlanmanız için telefonunuzu nasıl eşleştireceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Kişileri Aktarma

Yeni bir telefon her kullanıcının hayalidir aynı zamanda büyük de bir karmaşa. Telefonpaketleri.com size bu konuda da yardımcı olacak. Hemen cihazınızın markasını seçin ve eski telefonunuzdaki tüm kayıtlı iletişim bilgilerini yeni telefonunuza aktarın.

Tarih ve Saat

Seyahat, telefon sıfırlama gibi nedenlerle cihazınıza saat ve tarih ayarı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için size yardımcı olalım.

E-posta Kurulumu

Mobil dünyanın vazgeçilmez oyuncusu e-mailler… Tabi ki siz de cihazınıza e-maillerinizi indirebilir, yanıtlayabilir ya da yönlendirebilirsiniz ama önce e-mail kurulumunu gerçekleştirmelisiniz. Hemen tıklayın ve e-mail kurulumunuza başlayın.

Mobil İnternet

Mobil internet olmaksızın akıllı cihazlarınızın arama ve SMS haricinde tüm işlevleri neredeyse ölüdür. Kısacası akıllı cihazın kendisi beden ise mobil internet o cihazın ruhudur. Akıllı cihazlarınızda mobil internet ayarlarını Telefonpaketi.com’daki bilgiler ışığında gerçekleştirebilirsiniz.

Dil Ayarı

Cihazınız çeşitli sebeplerle farklı dillere ayarlanmış olabilir. Cihazınızı tekrar anadilinize çevirmeniz çok kolay.

Geri Yükleme

Cihazınız takılıyor ya da donup kalıyor mu? Muhtemelen çeşitli yenilemelere ya da geri yüklemelere ihtiyaç duyuyordur. Telefonunuzu eski ayarlarına döndürmekten korkmayın.

WiFi Bağlantısı

Mobil internetinizi kullanmayacağınız ortam Wi-Fi’lı ortamdır. Wi-Fi ile ilgili tüm bilmek istediğiniz ve Wi-Fi ayarlarını bizden öğrenin.

WhatsApp Yükleyin

Telefon numaranız ile kayıt olacağınız uygulama sadece yazı gönderimi için değil aynı zamanda görsel ve video paylaşımıyla, sesli mesaj paylaşımına da izin veriyor. Mobil VoIP uygulamalarının en başarılılarından biri olan WhatsApp tüm bu hizmetleri ücretsiz olarak sunuyor.