Düşme kaynaklı darbe ve çizikleri önleme

Cihazlar – Cihaz Yardımı – Düşme kaynaklı darbe ve çizikleri önleme

Eminim etrafınızdaki bazı insanlar cihazlarının kırık ekranlarıyla geziyor ve eminim bunların birçoğu düşme dolayısıyla alınan darbeler dolayısıyla oluşmuş hasarlar. Aslında kullanıcılar kolay yöntemlerle oluşan bu hasarların önüne geçebilirler. TelefonPaketleri.com size bu konuda bazı tüyolar veriyor. Bunları uygulasanız iyi olur yoksa siz de kırık ekranla gezenler kervanına katılırsınız.

  1. Kılıf satın alın

Cihazınızı düşme dolayısıyla oluşacak darbe ve çizilmelere karşı korumak için en etkili yöntem cihazınıza bir kılıf satın almanız. Tüm cihazlarınıza uygun kılıfları TelefonPaketleri.com üzerinden satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı malzemelerden üretilmiş, farklı renk ve tasarımlardaki kılıfları satın alabilirsiniz.

  1. Ekran koruyucusu kullanın

Cihazınızı korumak için en etkili yöntemlerden biri de ekran koruyucusudur. Ekran koruyucuları gelişen teknolojileriyle artık ciddi boyutta darbelerde bile ekranın bütünlüğünü koruyarak kırılmamasını ve çizilmemesini sağlıyor. Ekran koruyucuları da TelefonPaketi.com’dan satın alınabilir.

  1. Aceleci olmayın, dikkatli olun

Cihazların çoğu kullanıcılar tarafından cepten ya da çantadan çıkarılırken düşüyor. Bunu önlemek için yapmanız gereken şey aceleci olmamak, bunun yerine dikkatli olmak. Ayrıca küçük bir hatırlatma telefonu anahtar, bozuk para, saat gibi sert cisimlerle beraber cebinize koymayın. Bu ekranınızın hiç farkına varmadan çizilmesine neden olur.

Tüm bu önlemleri alın ki cihazlarınız uzun süre sağlıklı olarak sizin kullanımınızda olsun.