Neden Telefonpaketleri.com ?

Dünya iki yönde çok hızlı ilerliyor. Bunlardan biri mobil yaşam, ikincisi ise kişiselleştirme. Mobil cihaz kullanıcılarının operatörlerden ve cihaz üreticilerinden beklentisi mobil çözüm ve uygulamaların sayılarını artırmaları. Operatörlerden talep ettikleriyse daha fazla kişiselleştirme.

Bu iki talebin de göstergeleri var; telefonlara indirilen uygulamalar, kablosuz bağlantı olanakları, artan seyahatler, haberlerin TV yerine sosyal medyadan daha çok izleniyor olması, ürettikleri çözümlerle hayatı daha da kolaylaştıran cihazlar ve daha binlercesi mobil yaşamın alametleri. Kişiselleştirmenin alametleri de çok belirgin; zil sesleri, ara yüzler, farklı telefon aksesuarları, kişiye özel uygulamalar.

Zil sesini seçerken kaç kere listeyi dinledin? Telefonuna kılıf alırken kaç saat harcadın? Uygulamaları indirirken kendi alanını yaratmak için ne kadar süre geçti? Hepsi uzun uğraşlarla oldu. Peki mobil yaşamda kişiselleştirmenin en önemli ayağı olan kullandığın tarifeler ya da paketler?

TelefonPaketleri.com sana bu konuda yardımcı olmak için var; paketleri ve tarifeleri ister faturalı isterse faturasız olsun tüm kullanıcılar için karşılaştıran ve kullanıcının aynı sayfada talepleri doğrultusunda birçok paketi incelemesini sağlayan bir platform. Yalnızca tarifeler ya da paketler yok. Mobil cihazlarınızı daha etkin ve işlevsel kullanmanızı sağlayacak onlarca blog yazısı, üretici ve operatörlerden haberler hepsi, TelefonPaketleri.com’da…